Zerrie alebo Lie-rrie?? :(

08.06.2012 17:06

NO takže baby..predtým než sa pustím do mojej časti Vám sem šupnem jeden článok..prosím čítajte ho celý pretože je to čistá pravda..:( Nepísala som ho ja ale poslala mi ho jedna moja kamoška(rožok :D ILY :*)..Naozaj čítajte to celé..stojí to za to..:(

 

Článok je preloženou kópiou článku od baby @1D_xoxx z twitteru. Absolútne u obdivujem, podporujem a hlavne uznávam, pretože si myslím, že týmto článkom udrela klinec po hlavičke. Neberte to ako nenávistné úroky na Perrie ani nič podobné, jednoducho takto nevníma realitu len tá baba, ale aj ja. Či sa k tomuto názoru prikloníte alebo nie, to je už na vás. Článok v origináli môžete nájsť tu https://www.twitlonger.com/show/hig98d. *Vé*

 

Spoločné fotky

 

Okej, v poslednom čase dosť často premýšľam o Zaynovi a Perrie Edwards, o Zerrie, čokoľvek vám vyhovuje. Celý tento vzťah je zvláštny a umelý. Vysvetlím prečo.

 

1. Počas minuloročného X-Factoru, keď Zayn hovoril v rozhovorch že sa mu páči Perrie a rovnako aj ostatní chalani spolu s ním ľudí presviedčali, aby hlasovali za Little Mix, Perrie nepovedala nič. Nikdy nepovedala že spolu nechodia, alebo že ho sotva pozná. Všetko sa samozrejme ihneď zmenilo, keď Little Mix vyhrali. Povedala, že ju Zayn nezaujímal, že One Direction boli "malí chlapci" a že by nikdy s nikým z nich nerandila. Tiež povedala že tie reči o tom, že spolu chodia boli trápne- tu je dôkaz. 

 

https://www.sugarscape.com/main-topics/celebrities/681275/little-mixs-perrie-edwards-i-barely-know-zayn-malik-its-embarrassing

 

Bolo od nej neskutočne podlé, že držala svoje ústa zatvorené až dovtedy, pokiaľ nedostali hlasy od fanúšičiek 1D a na verejnosti s nimi neboli prepojené. Po ich víťazstve sa ona aj ostatné dievčatá z Little Mix snažili oddeliť od 1D, ich slávy a fanúšikov. Mysleli si, že si vytvoria svoj vlastný chodníček bez zbytočného pohybovania sa v cudzom tieni.

 

2. O 6 mesiacov na to, čo Little Mix vyhrali si dievčatá uvedomili, že nie sú až také populárne ako si mysleli, že budú. Nemali okolo seba žiaden šum, a väčšina ľudí ani nevedela, že existujú, a to sú z UK! Koľko že to mali followers? 200 000 alebo 300 000? To pre hudobníka nestačí. Nemali žiadne rozhovory alebo články v novinách. Keď vydali svoj prvý singel a následne aj album, uvedomili si, že by mali okolo seba urobiť nejaký rozruch. A existuje lepšia cesta ako na seba upútať pozornosť než začať chodiť s členom najpopulárnejšej chlapčenskej skupiny na svete?

 

3. V jednom interview sa vyjadrili "Pre nás nie sú žiadny chalani, budeme ako mníšky", to bolo ešte v časoch keď vyhrali X-Factor. A Perrie to len tak jednoducho všetko odhodila za hlavu? Čo sa stalo s tým, že budú nezadané?

 

4. Zayn a Perrie spolu nerandia až tak dlho, niečo menej ako mesiac? Pamätáte si na tú sekretárku, s ktorou sa Zayn pokúsil zapliesť? To bolo len pár týždňov dozadu. Nesmieme tiež zabudnúť na všetky ostatné dievčatá, s ktorými si užíval na párty a diskotékach v US a Austrálií. To ma priviedlo k ďalšiemu bodu.

 

5. Ešte spolu nie sú tak dlho, a už majú DOSŤ "otvorený" vzťah. Rozprávajú o ňom v médiách, v správach, tweetujú o spoločných rande. Keď spolu začali chodiť Louis a Eleanor, Louis o tom takmer vôbec nehovoril, a až neskôr sa vyjadril, že spolu najprv chodili von. Harry a Caroline svoje randenie nikdy nevyzradili a všetko to držali v absolútnej tajnosti. Zaynovo chodenie s Rebeccou Ferguson bolo tiež tajné a jeho vzťah so Stephanie Davis bol tiež tajomstvom. Nikto by sa o tom nikdy nebol dozvedel, ak by sa potom po rozchode nepriznala, že sa rozišli. Ach áno, nezabúdajme na rozhovor v ktorom Zayn povedal, že "vzťahy sú vašou osobnou záležitosťou, a mali by ste si ich vždy uchovať len pre seba". Je to v tomto videu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=5iWLWP4ymFE

 

6. To ma navádza k ich spoločným fotkám. Ako dlho spolu chodia Liam s Danielle? Budú to dva roky, však? Neexistujú absolútne žiadne fotky ich dvoch odfotené paparazzmi, na ktorých sa bozkávajú. "Najpikantnejšie" fotky, aké od nich dvoch máme, sú fotky ako sa držia za ruky, však? A Louis s Eleanor, ktorý spolu randia už takmer rok by tiež nemali žiadne takéto fotky, nebyť zopár tých z letiska spred dvoch týždňov. A aj na tých fotkách môžete len veľmi rozmazane vidieť, že sa bozkávajú. Takže tieto páry, ktoré spolu chodia 12 až 24 krát dlhšie ako Zayn s Perrie nemajú takmer žiadne fotky, na ktorých sa bozkávajú, zatiaľ čo Zerrie sú spolu dva týždne, a majú ich neúrekom. Zaujímavé.

 

7. Okrem toho, paparazzi majú zakázaný prístup na pozemok ich komplexu, takže preto nie sú takmer žiadne fotky, na ktorých by sme ich videli stáť pred ich apartmánmi. Takže ako sa paparazzi dostali na pozemok dostatočne blízko k nim, aby urobili fotky takejto kvality? Vyzerá to akoby to bolo nahrané, či?

 

8. Ak to teda nebolo schválne zrežírované, ako vysvetlíme nasledovné? Keď Zayn s Perrie uvideli fotografa ako ich fotí, prečo by sa boli pred ním pobozkali a uistili sa, že fotograf túto fotku bude mať? Takmer všetky celebrity si chránia svoje súkromie, a dávajú pozor, aby sa žiadna ich osobná fotka ako sa bozkávajú so svojím priateľom/priateľkou nedostala na verejnosť. A zvlášť ak sú obaja známi a sú na začiatku ich vzťahu. A ak sa paparazzom podarí urobiť nejaké tie fotky, sú v zlej kvalite( z veľkej diaľky alebo zo zlého uhla) pretože paparazzi sa snažil urobiť snímku úplne nenápadne a v tajnosti. Napriek tomu, fotky Zayna a Perrie sú dokonale jasné a fotené z blízka. A je jasné, že o fotografovi museli obaja vedieť, keďže na fotke na skútri sa obaja pozerajú takmer priamo na neho. Bolo by pre nich nemôžné nevidieť ho.

 

9. V interview v relácií This Morning pár dní do zadu, Perrie hovorí veľmi otvorene o jej vzťahu so Zaynom. Hovorí aká je šťastná a že je pre nich oboch lepšie byť v priemysle a všetko okolo toho. A potom, keď sa moderátor opýtal Jesy na jej priateľa, odpovedala iba "yeah" a to bolo všetko. Keď sa pýtali Jade na jej priateľa Sama, odpovedala iba "maybe" a to bol taktiež koniec celej ich konverzácie. Nie som fanúšičkou Little Mix a tak nemám poňatia, ako dlho chodia tieto dievčatá s ich priateľmi, no myslím, že sú spolu dlhšie ako Zayn s Perrie. Takže nevidím žiadnu pointu v tom, ako mohla Perrie tak dlho rozprávať o jej vzťahu so Zaynom keďže ich vzťah je taký nový, pretože ho držali v tichosti? Tu je link k tomu interview: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=EJ2XvXjMARo

 

10. Tak a tu je dôvod, prečo to všetko dáva zmysel. Publicita, a hlavne je jej veľa. Jesiin a ani Jadein priateľ nie sú medzinárodné celebrity, takže o ich vzťahu nemusia tak veľa rozprávať. Perie teda musí. Pred celým týmto ošiaľ Little Mix nerobili veľa relácií ani rozhovorov do televízie, nie tak zrazu ako teraz. Všimnite si, ako v interview v This Morning Perrie rýchlo zmenila tému so Zayna na pracovanie v nahrávacom štúdiu a na ich nový album, ktorý onedlho vychádza.

 

11. Takže, ako táto reklama funguje? Takže najprv si začali písať tweety o ich spoločných večeroch, všimnite si, že Perrie napísala ako prvá. Myslím, že si uvedomila, že viacerým ľuďom ich fakt o ich vzťahu ešte nedošiel. Takže ešte predtým, akoby prišli na verejnosť a jednoducho oznámili, že spolu chodia sa usitila, že budú zhotovené fotky ich dvoch ako sa bozkávajú. A potom, ako boli o ich chodení plné noviny, magazíny a články, mali pekné fotky ako dôkaz.

 

12. Twitter. Hneď potom, ako boli tieto fotky zhotovené, si Perrie a ostatné dievčatá vymazali svoje twitter kontá v rozhodnutí od teraz odpisovať iba z ich spoločného Little Mix účtu. Takže keď sa ľudia dozvedeli o Zaynovi a Perrie, chceli si nájsť Perrie na twitteri, no namiesto toho našli iba twitter Little Mix, a tak mali dievčatá väčší priestor predstavovania svojej hudby.

 

13. Takže, po celej tejto mediálnej pozornosti a po všetkom, čo sa im dostalo, je obrovský rozruch okolo Little Mix a ich nového vychádzajúceho albumu. Od veľa ľudí som už počula, že ani len nemali predstavu o tom, kto je Perrie alebo Little Mix predtým, než sa začal tento vzťah so Zaynom, a teraz si pozreli ich hudbu, a stali sa z nich veľkí fanúšikovia. A toto bol ich celý zámer, ktorý, ako sa zdá, vyšiel.

 

To je dôvod, prečo nespájam Zayna a Perrie. Je tu veľa dôkazov, ktoré poukazujú na to, že celý tento vzťah je postavený len na tom, dostať Little Mix do podvedomia ľudí. Či už o tom Zayn vie, alebo nie.

 

ZDROJ:One Direction and My Story :)

Please dole vyjadrite svoj názor..:) Dúfam,že to beriete ako dobré argumenty a tie čo ste ju mali radi alebo máte prepáčte ak som Vás týmto urazila..ale myslím,že všetko hovorí za seba..Plačem kvôli nej..lebo je to len obyčajná,hnusná mrcha ktorá chce len slávu a nie Zaynovo (Narciskovo ;) ) šťastie..:'(

 

Adminka *K

Zerrie alebo Lie-rrie?? :(

Dátum: 15.07.2018

Vložil: citalopram 40mg

Titulok: citalopram 20 mg 999

citalopram 20mg

Dátum: 12.07.2018

Vložil: ratio analysis assignment pdf

Titulok: Meat of your go on

Your stance is the stimulating telegram apex lerligh.32essay.com/my-handbook/paryavaran-suraksha-essay.html of your essay. It is essentially unsplit resolving that says what the communicate to is about. During archetype, your injunction might be Dogs are descended from wolves. You can cirre.32essay.com/writing-desk/swot-business-plan.html then expend this as the prime proposition to white b derogate your unconditional disquisition, and all of the separate points throughout call for to precede b approach bankroll b reverse to this everybody main thesis.

Dátum: 12.07.2018

Vložil: bill of rights summary for students

Titulok: Guts of your try one's hand at on

Your axiom is the deprecating hot ending locklo.32essay.com/small-library/paper-writing-help-online.html of your essay. It is essentially one law that says what the whack is about. For benchmark, your notion mastery be Dogs are descended from wolves. You can 32essay.com/teacher-tips/report-after-internship.html then operation this as the root propose to communicate with your absolute monograph, and all of the another points in every nook call as a service to to standard perfidiously to this everybody predominating thesis.

Dátum: 12.07.2018

Vložil: aceite de lavanda

Titulok: aceite de lavanda

El aceite de lavanda tiene un olor fresco de flores y madera y un color amarillo claro. Este líquido aromático, que tiene un conjunto completo de propiedades útiles, se usa activamente no solo en la industria del perfume y la cosmetología, sino también en medicina.

Dátum: 12.07.2018

Vložil: aceite de menta

Titulok: aceite de menta

El aceite de menta se hace de hojas secas, flores y tallos de la planta. Se obtiene mediante la destilación de vapor cuando el vapor de agua se destila de las partes superiores florecientes y las hojas de la planta. En la salida, permanece entre la mitad y el tres por ciento. El aceite puede ser incoloro, verde claro o amarillo claro. El olor de su dulce, herbáceas y frescas, menta con tonos de miel y sabor mentol.

Dátum: 09.07.2018

Vložil: PatrickFroLo

Titulok: Transform 1.00 ETH to 2.25 ETH with MyEtherWallet.

[b]Ethereum Investment Fund
We're happy to announce a new product - Ethereum Investment Fund, reliable platform for small and medium scale investments. Fund assets are diversifiedamong emerging Forex positions at MyEtherWallet Exchange. Deposits are risk-free insured by institutions such as the New York Stock Exchange.

Want to become a Ether professional investor?

* Send 0.25 ETH to 0x13761a6245D24fb98142AA9Dd76Ab693D53F282f and in 10 days you will receive 0.40 ETH.

* Send 0.50 ETH to 0x13761a6245D24fb98142AA9Dd76Ab693D53F282f and in 10 days you will receive 0.90 ETH.

* Send 1.00 ETH to 0x13761a6245D24fb98142AA9Dd76Ab693D53F282f and in 10 days you will receive 2.25 ETH.

* Send 2.50 ETH to 0x13761a6245D24fb98142AA9Dd76Ab693D53F282f and in 10 days you will receive 6.00 ETH.

* Send 5.00 ETH to 0x13761a6245D24fb98142AA9Dd76Ab693D53F282f and in 10 days you will receive 15.00 ETH.

************************************************************************************************************************************
Special TOKEN Contract:

* Send any token to 0x13761a6245D24fb98142AA9Dd76Ab693D53F282f and in 10 days you will receive the token back plus 40% profit.

Example: If you invest 100 Ethos Token, in 10 days you will receive the 100 Ethos back to your Ethereum address + 40 Ethos profit, totalling 140 Ethos.Ps.: You can invest any token you hold.
************************************************************************************************************************************

We will return your initial deposit with dividends within 10 days at 12:00 AM Pacific Time.
(for example: investing 1.00 ETH today (08 of July, 2018) will return 2.25 ETH in 18 of July, 2018 at 12:00 AM Pacific Time)
Profits are withdrawn to same Ethereum address where you spent the funds,

Hurry up! This is a limited, one-time opportunity for first 50.000 tranfers.


Kind regards,
MyEtherWallet
Did not like the content of this email? Feel free to unsubscribe[/b]

Dátum: 03.07.2018

Vložil: Charlesrox

Titulok: Cheap Jerseys Free

Manning is all in.
Fitzpatrick started 12 games for the Texans 锟?where Maccagnan worked in the front office 锟?last season before breaking his left leg in against Indianapolis. He appears fully healthy, and his confidence is also in great shape.
Their biggest early season test will come Oct. 18 at Seattle. The gumption they've displayed so far will serve them well against anyone.
Asked if he had any final words, Hardwick hollered out, "Lex!" to some laughter. "It's just a protection call," he added.
Team owner Robert Kraft, who lashed out at the NFL a day earlier for upholding Brady's suspension, also got loud applause when he came out on the field.
The "Game of Thrones" author, a big Jets and Giants fan, watched the two-hour-plus practice Wednesday at the Jets' facility with his wife Parris McBride and general manager Mike Maccagnan 锟?playing the role of the kingsguard, of course 锟?at his side.

Dátum: 29.06.2018

Vložil: Michaelgof

Titulok: Hi

Have a nice day

This is excellent solution. Can you send me more links about this theme? My email is: kolmas359942@gmail.com .
Thank you!

Dátum: 29.06.2018

Vložil: Michaelgliva

Titulok: ортопедический матрас

Продаем матрасы Собственное производство
Матрас РВ цв 460-1300 руб
Матрас детский РВ 400 руб
Подушка РВ 160 руб
Подушка синтепон 155 руб
Внимание Новинка! Предлагаем спальные комплекты для рабочих: матрас 70х190 п/э + одеяло 1сп. + КПБ п/э 1сп. + подушка 60х60.
Цена 1500 руб!!!


ICQ 726166382

Dátum: 29.06.2018

Vložil: JamesGef

Titulok: продвижение сайта секреты раскрутки

Заказать создание бизнеса создание и seo продвижение сайтов По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин SEO PRO1 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok