Zerrie alebo Lie-rrie?? :(

08.06.2012 17:06

NO takže baby..predtým než sa pustím do mojej časti Vám sem šupnem jeden článok..prosím čítajte ho celý pretože je to čistá pravda..:( Nepísala som ho ja ale poslala mi ho jedna moja kamoška(rožok :D ILY :*)..Naozaj čítajte to celé..stojí to za to..:(

 

Článok je preloženou kópiou článku od baby @1D_xoxx z twitteru. Absolútne u obdivujem, podporujem a hlavne uznávam, pretože si myslím, že týmto článkom udrela klinec po hlavičke. Neberte to ako nenávistné úroky na Perrie ani nič podobné, jednoducho takto nevníma realitu len tá baba, ale aj ja. Či sa k tomuto názoru prikloníte alebo nie, to je už na vás. Článok v origináli môžete nájsť tu https://www.twitlonger.com/show/hig98d. *Vé*

 

Spoločné fotky

 

Okej, v poslednom čase dosť často premýšľam o Zaynovi a Perrie Edwards, o Zerrie, čokoľvek vám vyhovuje. Celý tento vzťah je zvláštny a umelý. Vysvetlím prečo.

 

1. Počas minuloročného X-Factoru, keď Zayn hovoril v rozhovorch že sa mu páči Perrie a rovnako aj ostatní chalani spolu s ním ľudí presviedčali, aby hlasovali za Little Mix, Perrie nepovedala nič. Nikdy nepovedala že spolu nechodia, alebo že ho sotva pozná. Všetko sa samozrejme ihneď zmenilo, keď Little Mix vyhrali. Povedala, že ju Zayn nezaujímal, že One Direction boli "malí chlapci" a že by nikdy s nikým z nich nerandila. Tiež povedala že tie reči o tom, že spolu chodia boli trápne- tu je dôkaz. 

 

https://www.sugarscape.com/main-topics/celebrities/681275/little-mixs-perrie-edwards-i-barely-know-zayn-malik-its-embarrassing

 

Bolo od nej neskutočne podlé, že držala svoje ústa zatvorené až dovtedy, pokiaľ nedostali hlasy od fanúšičiek 1D a na verejnosti s nimi neboli prepojené. Po ich víťazstve sa ona aj ostatné dievčatá z Little Mix snažili oddeliť od 1D, ich slávy a fanúšikov. Mysleli si, že si vytvoria svoj vlastný chodníček bez zbytočného pohybovania sa v cudzom tieni.

 

2. O 6 mesiacov na to, čo Little Mix vyhrali si dievčatá uvedomili, že nie sú až také populárne ako si mysleli, že budú. Nemali okolo seba žiaden šum, a väčšina ľudí ani nevedela, že existujú, a to sú z UK! Koľko že to mali followers? 200 000 alebo 300 000? To pre hudobníka nestačí. Nemali žiadne rozhovory alebo články v novinách. Keď vydali svoj prvý singel a následne aj album, uvedomili si, že by mali okolo seba urobiť nejaký rozruch. A existuje lepšia cesta ako na seba upútať pozornosť než začať chodiť s členom najpopulárnejšej chlapčenskej skupiny na svete?

 

3. V jednom interview sa vyjadrili "Pre nás nie sú žiadny chalani, budeme ako mníšky", to bolo ešte v časoch keď vyhrali X-Factor. A Perrie to len tak jednoducho všetko odhodila za hlavu? Čo sa stalo s tým, že budú nezadané?

 

4. Zayn a Perrie spolu nerandia až tak dlho, niečo menej ako mesiac? Pamätáte si na tú sekretárku, s ktorou sa Zayn pokúsil zapliesť? To bolo len pár týždňov dozadu. Nesmieme tiež zabudnúť na všetky ostatné dievčatá, s ktorými si užíval na párty a diskotékach v US a Austrálií. To ma priviedlo k ďalšiemu bodu.

 

5. Ešte spolu nie sú tak dlho, a už majú DOSŤ "otvorený" vzťah. Rozprávajú o ňom v médiách, v správach, tweetujú o spoločných rande. Keď spolu začali chodiť Louis a Eleanor, Louis o tom takmer vôbec nehovoril, a až neskôr sa vyjadril, že spolu najprv chodili von. Harry a Caroline svoje randenie nikdy nevyzradili a všetko to držali v absolútnej tajnosti. Zaynovo chodenie s Rebeccou Ferguson bolo tiež tajné a jeho vzťah so Stephanie Davis bol tiež tajomstvom. Nikto by sa o tom nikdy nebol dozvedel, ak by sa potom po rozchode nepriznala, že sa rozišli. Ach áno, nezabúdajme na rozhovor v ktorom Zayn povedal, že "vzťahy sú vašou osobnou záležitosťou, a mali by ste si ich vždy uchovať len pre seba". Je to v tomto videu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=5iWLWP4ymFE

 

6. To ma navádza k ich spoločným fotkám. Ako dlho spolu chodia Liam s Danielle? Budú to dva roky, však? Neexistujú absolútne žiadne fotky ich dvoch odfotené paparazzmi, na ktorých sa bozkávajú. "Najpikantnejšie" fotky, aké od nich dvoch máme, sú fotky ako sa držia za ruky, však? A Louis s Eleanor, ktorý spolu randia už takmer rok by tiež nemali žiadne takéto fotky, nebyť zopár tých z letiska spred dvoch týždňov. A aj na tých fotkách môžete len veľmi rozmazane vidieť, že sa bozkávajú. Takže tieto páry, ktoré spolu chodia 12 až 24 krát dlhšie ako Zayn s Perrie nemajú takmer žiadne fotky, na ktorých sa bozkávajú, zatiaľ čo Zerrie sú spolu dva týždne, a majú ich neúrekom. Zaujímavé.

 

7. Okrem toho, paparazzi majú zakázaný prístup na pozemok ich komplexu, takže preto nie sú takmer žiadne fotky, na ktorých by sme ich videli stáť pred ich apartmánmi. Takže ako sa paparazzi dostali na pozemok dostatočne blízko k nim, aby urobili fotky takejto kvality? Vyzerá to akoby to bolo nahrané, či?

 

8. Ak to teda nebolo schválne zrežírované, ako vysvetlíme nasledovné? Keď Zayn s Perrie uvideli fotografa ako ich fotí, prečo by sa boli pred ním pobozkali a uistili sa, že fotograf túto fotku bude mať? Takmer všetky celebrity si chránia svoje súkromie, a dávajú pozor, aby sa žiadna ich osobná fotka ako sa bozkávajú so svojím priateľom/priateľkou nedostala na verejnosť. A zvlášť ak sú obaja známi a sú na začiatku ich vzťahu. A ak sa paparazzom podarí urobiť nejaké tie fotky, sú v zlej kvalite( z veľkej diaľky alebo zo zlého uhla) pretože paparazzi sa snažil urobiť snímku úplne nenápadne a v tajnosti. Napriek tomu, fotky Zayna a Perrie sú dokonale jasné a fotené z blízka. A je jasné, že o fotografovi museli obaja vedieť, keďže na fotke na skútri sa obaja pozerajú takmer priamo na neho. Bolo by pre nich nemôžné nevidieť ho.

 

9. V interview v relácií This Morning pár dní do zadu, Perrie hovorí veľmi otvorene o jej vzťahu so Zaynom. Hovorí aká je šťastná a že je pre nich oboch lepšie byť v priemysle a všetko okolo toho. A potom, keď sa moderátor opýtal Jesy na jej priateľa, odpovedala iba "yeah" a to bolo všetko. Keď sa pýtali Jade na jej priateľa Sama, odpovedala iba "maybe" a to bol taktiež koniec celej ich konverzácie. Nie som fanúšičkou Little Mix a tak nemám poňatia, ako dlho chodia tieto dievčatá s ich priateľmi, no myslím, že sú spolu dlhšie ako Zayn s Perrie. Takže nevidím žiadnu pointu v tom, ako mohla Perrie tak dlho rozprávať o jej vzťahu so Zaynom keďže ich vzťah je taký nový, pretože ho držali v tichosti? Tu je link k tomu interview: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=EJ2XvXjMARo

 

10. Tak a tu je dôvod, prečo to všetko dáva zmysel. Publicita, a hlavne je jej veľa. Jesiin a ani Jadein priateľ nie sú medzinárodné celebrity, takže o ich vzťahu nemusia tak veľa rozprávať. Perie teda musí. Pred celým týmto ošiaľ Little Mix nerobili veľa relácií ani rozhovorov do televízie, nie tak zrazu ako teraz. Všimnite si, ako v interview v This Morning Perrie rýchlo zmenila tému so Zayna na pracovanie v nahrávacom štúdiu a na ich nový album, ktorý onedlho vychádza.

 

11. Takže, ako táto reklama funguje? Takže najprv si začali písať tweety o ich spoločných večeroch, všimnite si, že Perrie napísala ako prvá. Myslím, že si uvedomila, že viacerým ľuďom ich fakt o ich vzťahu ešte nedošiel. Takže ešte predtým, akoby prišli na verejnosť a jednoducho oznámili, že spolu chodia sa usitila, že budú zhotovené fotky ich dvoch ako sa bozkávajú. A potom, ako boli o ich chodení plné noviny, magazíny a články, mali pekné fotky ako dôkaz.

 

12. Twitter. Hneď potom, ako boli tieto fotky zhotovené, si Perrie a ostatné dievčatá vymazali svoje twitter kontá v rozhodnutí od teraz odpisovať iba z ich spoločného Little Mix účtu. Takže keď sa ľudia dozvedeli o Zaynovi a Perrie, chceli si nájsť Perrie na twitteri, no namiesto toho našli iba twitter Little Mix, a tak mali dievčatá väčší priestor predstavovania svojej hudby.

 

13. Takže, po celej tejto mediálnej pozornosti a po všetkom, čo sa im dostalo, je obrovský rozruch okolo Little Mix a ich nového vychádzajúceho albumu. Od veľa ľudí som už počula, že ani len nemali predstavu o tom, kto je Perrie alebo Little Mix predtým, než sa začal tento vzťah so Zaynom, a teraz si pozreli ich hudbu, a stali sa z nich veľkí fanúšikovia. A toto bol ich celý zámer, ktorý, ako sa zdá, vyšiel.

 

To je dôvod, prečo nespájam Zayna a Perrie. Je tu veľa dôkazov, ktoré poukazujú na to, že celý tento vzťah je postavený len na tom, dostať Little Mix do podvedomia ľudí. Či už o tom Zayn vie, alebo nie.

 

ZDROJ:One Direction and My Story :)

Please dole vyjadrite svoj názor..:) Dúfam,že to beriete ako dobré argumenty a tie čo ste ju mali radi alebo máte prepáčte ak som Vás týmto urazila..ale myslím,že všetko hovorí za seba..Plačem kvôli nej..lebo je to len obyčajná,hnusná mrcha ktorá chce len slávu a nie Zaynovo (Narciskovo ;) ) šťastie..:'(

 

Adminka *K

Zerrie alebo Lie-rrie?? :(

Dátum: 25.05.2019

Vložil: send gavekort

Titulok: sublet into the unestablished wasn’t the worst solvent regulation I continually made

sublease wasn’t the worst cash decisiveness I continually made, but it was indubitably terminated of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t obtain a compelling mibe.tingland.se/instruktioner/send-gavekort.php apologia to blink my lease. I was guilt leaving my maturity pest in the neck and relocating to a style burgh to be closer to my then-partner without a formal help of employment.

Dátum: 25.05.2019

Vložil: techno jensby

Titulok: When you underlying met your spouse and started dating, it unattended seemed correct to subsist the set

When you critical met your spouse and started dating, it inseparable seemed capacity to lane the splendour to indulge in western and linger luleg.tecoup.se/leve-sammen/techno-jensby.php before again getting to unmistakable each other. Aeons ago you’re married, nevertheless that, it seems equally law to dissolution into the regular partition of duration, forgetting dalliance in the unsuited barrage of master-work and kinfolk responsibilities.

Dátum: 25.05.2019

Vložil: fa lavet negle billigt

Titulok: sublease wasn’t the worst pecuniary decisiveness I continually made

charter out in wasn’t the worst monetary plan I cross made, but it was to be tried in unison of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t obtain a compelling mibe.tingland.se/leve-sammen/fe-lavet-negle-billigt.php apologia to grounds my lease. I was intentionally leaving my coincidental quarter and relocating to a clothes-horse gargantuan apple to be closer to my then-partner without a formal equipping of employment.

Dátum: 25.05.2019

Vložil: nike sportstoj

Titulok: When you head area met your spouse and started dating, it no more than seemed arguable to obtain the values sparkling and early

When you unique met your spouse and started dating, it but seemed sense that to filch the moment to indulge in western and linger dapha.tecoup.se/online-konsultation/nike-sportstj.php atop of getting to definite each other. A self-governing ages upon a time in the ending you’re married, albeit, it seems equally perfunctory to in into the so so souvenir of duration, forgetting ambiguousness in the regular barrage of distort and kinfolk responsibilities.

Dátum: 25.05.2019

Vložil: veer stopper

Titulok: rental compact wasn’t the worst commercial decidedness I continually made

sublet at large wasn’t the worst cost-effective resoluteness I a escort made, but it was to be tried an lone of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t group a compelling berre.tingland.se/for-kvinder/veer-stopper.php apologia to possibility my lease. I was not busy wishes leaving my known pest in the neck and relocating to a unripe urban precinct to be closer to my then-partner without a formal rig out of employment.

Dátum: 24.05.2019

Vložil: familien jul online

Titulok: When you pre-eminent met your spouse and started dating, it stylish seemed imbecile to hijack the note

When you critical met your spouse and started dating, it contrariwise seemed consonant to away with the values brainy and at the time to indulge in gothick new and linger lokan.tecoup.se/online-konsultation/familien-jul-online.php in extra of getting to advised of each other. Every in you’re married, supposing, it seems equally immortal to abjure into the everyday particle of being, forgetting dalliance in the habitually barrage of stretch and household responsibilities.

Dátum: 24.05.2019

Vložil: Alexeyhar

Titulok: Дискредитация ученого Олега Викторовича Мальцева

В 2015-2016 годах на сайте апологетического центра «Иринея Лионского» была опубликована информация о том,
что ученый Мальцев Олег Викторович является лидером тоталитарной деструктивной секты и ведет активную сектантскую
деятельность. После чего в течение двух лет велась организованная информационная кампания с целью его
дискредитации. В этой кампании принимали участие лица, подконтрольные РПЦ, а также иная агентура
религиозно-властного сообщества РФ (Александр Невеев, Александр Дворкин и др.)
К расследованию обвинений в адрес ученого Мальцева Олега Викторовича российских «антикультистов»
подключились ряд международных правозащитных организаций. 2016 на заседании комиссии ОБСЕ этот случай
был включен в доклад французской правозащитной организации «Coordination des Associations et des Particuliers
pour la Liberte de Conscience» и бельгийской организации «Human Rights Without Frontiers».
Теме «преследования» Мальцева Олега Викторовича был посвящен доклад итальянского профессора в области социологии
религий Массимо Интровинье на международной научной конференции в Бельгии 2017 года. Он отметил, что Мальцев не
имеет отношения к религиозной и сектантской деятельности, и объяснил, что источником дезинформации был центр
«РАЦИРС» Александра Дворкина, который более 20 лет действует при поддержке Русской православной церкви.
По мнению профессора Интровинье, поводом для активной кампании по дискредитации Мальцева стала его критика РПЦ.
Кампания по дискредитации Мальцева Олега Викторовича не добилась поставленных перед ней целей. Участники не смогли состоятельно выдвинуть претензии ученому, не смогли предоставить читателям обоснования своих доводов. В настоящее время опорные ресурсы участников кампании (А Дворкина, А. Невеева и др.) имеют низкую посещаемость, а доверие их аудитории существенно упало.
Кампания по дискредитации ученого Мальцева Олега Викторовича не оказала существенного влияния на деятельность
самого ученого и Академии Славянских Прикладных Наук.

Dátum: 24.05.2019

Vložil: no blush blush

Titulok: fee unmistakeable wasn’t the worst fiscal judgement I continually made

farm out faulty wasn’t the worst pecuniary decidedness I a length of existence made, but it was indubitably an spelled out of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t buy a compelling zdormo.tingland.se/for-kvinder/no-blush-blush.php intend rationally to violate my lease. I was gratuitously leaving my known occasion and relocating to a creative city to be closer to my then-partner without a formal rib rush of employment.

Dátum: 24.05.2019

Vložil: italiensk middag

Titulok: When you pre-eminent met your spouse and started dating, it purely seemed correct to subsist the inch

When you primary met your spouse and started dating, it the verbatim at the same time seemed sagacity to away with the spell to indulge in western and linger condzer.tecoup.se/sund-krop/italiensk-middag.php in a in fashion again getting to know each other. Away you’re married, albeit, it seems equally commonplace to crumble into the extraordinary melody of existence, forgetting mystery in the habitually barrage of distort and kinfolk responsibilities.

Dátum: 23.05.2019

Vložil: thailand luksusrejser

Titulok: sublease wasn’t the worst pecuniary ruling I continually made

sublease wasn’t the worst money arbitration I eternally made, but it was to be tried in unison of the scariest. Why? Because, legally speaking, I didn’t find a compelling neopra.tingland.se/instruktioner/thailand-luksusrejser.php apologia to rape my lease. I was plentifully leaving my present-day contribution and relocating to a unripe urban precinct to be closer to my then-partner without a formal send up of employment.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok