Stole my heart :) 65.kapitola :)

19.06.2012 15:45

Claudie

 

,,Chalani my ideme k Lenke..mám ju pozdraviť?"kričala som na chalanov z predsiene kde som už oblečená čakala na Harryho,ktorý ako vždy zabudol kľúče od auta
,,Čo?"vyrútil sa z rohu Zayn
,,Dobre si počul.Ideme k Lenke"usmiala som sa na ňho
,,Aj ja chcem ísť"hodil na mňa psie oči
,,My tiež!!"ozvalo sa z obývačky a hneď som počula dupot,ktorý sa rútil ku mne
,,Bro bro bro..najprv musím zistiť či môžte"zasmiala som sa aj keď odpoveď som vedela.Lenka si chalanov veľmi rýchlo obľúbila.Bolo to vtedy keď som ich zoznámila v nemocnici.
,,No tak zisťuj.Som hladný"súril ma Nialler a ja som ako na jeho povel vyberala mobil z vrecka
,,Haló?"ozvalo sa hneď po prvom zvonení
,,Leni?"
,,Počúvam"zasmiala sa 
,,Ja len..mali sme na pláne prísť len my dvaja s Harrym ale chalani sa na mňa vyrútili či môžu prísť taktiež"hodila som na ňu prosbičku
,,Prosím..Prosím!"vrieskali chalani do telefónu a ja som ďakovala bohu,že mi nepraskli bubienky
,,Héj chalani.Kľud!"smiala som sa na nich a odstrčovala som ich od seba
,,Jasné,že môžu prísť..veď bude sranda..a k tomu už mi chýbajú takže"smiala sa Lenka do telefónu a počula som,že je rada..veľmi rada 
,,Pašoo..tak za takú hodinu sme u teba..A ber to tak,že prídeme najmenej na dvoch autách"smiala som sa a predstavila som si to.Ako sa do ich miniatúrneho domčeka my všetci vtrepeme.No neviem neviem.
,,Dobre moja..povedz Niallovi,že chlebíčky už má nachystané"
,,No tak ti poviem..pridaj ešte"smiala som sa a pozrela som sa na Nialla,ktorý objímal Sim a čakal kým vydám 'rozsudok'
,,Dobre..odkáž mu,že sa naje..ale len v tom prípade ak mu to Marry nezje.."zasmiala sa
,,Neboj odkážem.Pá zatiaľ."usmiala som sa do telefónu a zložila.
,,No tak čo povedala?"spýtavo na mňa hľadel Liam a už si okolo krku obmotával šál
,,No hádaj"pohoršene som sa na ňho pozrela a Liam sa rozosmial
,,Jasné,že môžte!A Niall mám ti odkázať,že má pre teba chlebíčky ale,že si máš pohnúť inak ti ich zje Marry"usmiala som sa na Nialla a on len vystrelil ako stíhačka a už sa obliekal.Všetci sme nad ním len zakrútili hlavou a to už dole schodmi schádzal Harry.Pre boha čo tam tak dlho robil?
,,Počkať.Kam idete?"nechápavo sa na nás pozeral Harryho ako sme nasáčkovaní v ich 'malej chodbe'.Veď keď si to tak vezmeme tak 9 ľudí nieje málo.Stále neviem ako sa tam vtrepeme.Pre boha
,,My ideme k Lenke"zahlásil Zayn a v zrkadle si okukoval vlasy.Narcisko
,,A chceš mi vysvetliť ako sa tam dokážeme všetci vtrepať?"zmätene sa na ňho pozeral Harry no Zayn len pokrčil plecami a vyšiel von z domu ako všetci ostatný.Pozrela som sa na stále zmäteného Harryho,podišla som k nemu,štípla som ho do líčka a pobozkala.Keď sme sa od seba odlepili Harry ma schmatol za ruku a tiež vytiahol von dverami...
 
,,Harry? Miláčik kde máš svoj kufor?"volala som na Harryho,ktorý sa sprchoval.Prehľadala som už skoro celú izbu a stále neviem nájsť ten jeho kufor.Áno zajtra odlietame na našu dovolenku snov.KONEČNE!Neskutočne sa teším..
,,Mal by byť pod posteľou alebo ak nebude tam tak bude v skrini na ľavej strane"počula som jeho sprchou tlmený no stále neskutočne sexy hlas.Bože už nech mám 15..prosím!
,,Dobre..Prepáč,že som ťa vyrušila.."zasmiala som sa a pozrela som sa pod posteľ.Ešte nikdy som nevidela toľko tašiek pokope.Boli tam asi 4 kufre a k tomu asi 5 cestovných tašiek.Vytiahla som najväčší kufor ale pre istotu som do ňho veci ešte neukladala.Veď predsa,Harry najlepšie vie aký kufor si zoberie.Namiesto toho som si vybrala už môj donesený z domu.Keďže mama aj oco včera odleteli do toho Paríža tak mi Harryho navrhol,že u nich kľudne môžem prespať.Síce sa mi to pozdávalo ako dobrý nápad ale aj tak som si povedala,že noc zo včerajška na dnešok budeme u nás.Aby sme si v kľude prekontrolovali veci a spísali zoznam čo nám chýba namiesto toho,aby nám do izby niekto vtrhol.Či už Louis aby nás skontroloval,aj keď on si stále vymyslí nejakú vec po ktorú prišiel a stále príde v najnevhodnejšej chvíli,alebo je to Nialler aby sa ma opýtal či neviem kde je nejaká záhadne stratená vec z jeho izby.A tak sme si včera s Harrym užili vzájomnú prítomnosť,skontrolovali sme si veci a len tak sme sa maznali.Chýbajúce veci už nakúpené máme pretože dnes sme sa vybrali na také finally nákupy a teraz sa nám už ostáva len baliť.Keďže v Egypte je 2hodinový posun vpred a my odlietame o 3 poobede,na izby do hotele prídeme unavený a tak si dovolenku začneme užívať až pozajtra.Ale aj tak.Neskutočne sa teším.Vytiahla som si veci a začala som si ich uhľadne ukladať na posteľ.Pritom som sa stihla najmenej 100krát potknúť na buď mojom alebo na Harryho kufri.Ešteže Harry neovláda slovenské nadávky lebo inak neviem čo by si o mne pomyslel.
,,Čo toľko aukáš princezná?"opýtal sa ma Harry keď vyšiel z kúpeľne a uvidel ma sedieť na zemi a fúkať si už najmenej 50krát udretý palec na nohe.
,,Vidíš?Som šikovná.Nechápem ako môžeš moju neohrabanosť znášať keď ja sama mám zo seba nervy."fňukala som a trela som si boľavé miesto aby som aspoň trošičku ztĺmila pulzujúcu bolesť
,,Zlatko mňa to baví pretože tak sa potom môžem o teba starať a ochraňovať si ťa"usmial sa a prisadol si ku mne.Vzal mi prst do dlaní a tiež ho začal jemne šúchať.Ešteže som bola v tej sprche.Ehm.
,,Ale veď ja sa o seba dokážem postarať aj sama"fňukala som ako najatá a pritom som si užívala jeho dotyky
,,Jasné Claudie vidím to"zasmial sa a prstom si štuchol pod rebrá
,,Dobre dobre"zasmiala som sa a dala som mu pusu na líce
,,Čo ak by sme sa začali baliť?Aj keď kľudne môžme ostať pri fúkaní prštekov."usmial sa Harry a ja som sa znova stratila v jeho očiach
,,Nie nie..mali by sme sa baliť.Potom si budeme užívať"zasmiala som sa.Nevšímajúc si stále pulzujúcu bolesť v mojom prste som sa postavila a začala som znášať všetky veci čo ma len napadli.Harry robil to isté a neraz sme sa sami na sebe smiali až tak,že sme sedli na zemi a držali sa za bruchá.Raz som to bola ja,čo som sa strepala (zas),potom sa mi Harry skoro zabil tiež na kufri.Nakoniec sme ich dali na posteľ a veci sme uložili rovno do nich.Myslela som si,že ten kufor ani nezapnem.Vzali sme si ešte jednu tašku kde sme si poukladali veci ako sú opaľovacie krémy,olejčeky atď.Harry toho nakúpil akoby sme to mali mať do zásoby na 3 roky a nie na 16 dní.Harry to argumentoval,že nechce aby som sa spálila.
 
 
,,Och konečne to je tam kde to má byť"zvalila som sa na posteľ keď som konečne zazipsovala ten porazený kofur a nejako som tam natlačila tie veci.Harry svoj ešte dobaľoval a ja som bola taká spotená,až som začínala premýšľať nad tým,že sa pôjdem zas osprchovať.
,,Tss.Ďakujem"zasmial sa Harry a pozrel sa na mňa
,,Miláčik"uľútostene som sa na ňho pozrela a zasmiala som sa,,Neboj sa do 15 minút to dáš"postavila som sa a prešla som k nemu aby som mu pomohla.Harry sa na mňa vďačne usmial.Po tomto úsmeve som mala chuť mu dať aj modré z neba.
,,Harry?"prerušila som ticho kým som mu skladala tričká a ukladala do kufra
,,Áno princezná?"pozrel sa na mňa a prestal mi podávať tričká
,,Ja len..Prečo si taký dokonalý?"zavŕtala som sa do ňho očami aby vedel,že na túto otázku chcem odpoveď
,,Ja?"prekvapene sa na mňa pozrel a tričká nechal tričkami.Presunul sa ku mne a postavil sa tak,aby sme boli pri sebe neskutočne blízko a zároveň,aby sme sa nedotýkali
,,Áno ty.Vidíš tu snáď nejakého iného Harryho Stylesa?Alebo ja zle vidím?"usmiala som sa a porozhliadla som sa po izbe.Harry my chytil za bradu a prinútil ma aby som sa mu pozrela do očí.Poslúchla som.Veď čo iné som mala na výber?
,,Claduie.Ja dokonalý niesom ani zďaleka.To ty si tu tá dokonalá.Tá s ktorou chcem stráviť zvyšok môjho života.Tá,ktorú si chcem vziať a mať s ňou krásnu rodinu.Tá,ktorá mi zmenila život od základov.K lepšiemu.K dokonalejšiemu.Takže prosím ťa nevykladaj mi tu sprostosti,že ja som tu ten dokonalý.Pretože to ty si dokonalá!"usmial sa na mňa a ja som priklipkala očami aby som zahnala slzy.Bože prečo som taká citlivá?!Ale aj tak.Ako vždy si našla jedna cestu von a voľne sa mi skotúľala po tvári..Harry sa nahol a bozkom mi ju zotrel.Natiahla som sa a pritiahla som si ho k sebe.Do bozku som vložila všetko.Celé moje ja.Aby vedel,že som mu načisto oddaná a,že navždy budem už len jeho.Len a len jeho.S radosťou si ten bozk užíval až kým nás nevyrušil Louis,ktorý nám znova vtrhol do izby..
,,Tak čo už ste pobalený?"zvrieskol na celú izbu až som podskočila.Harry sa odo mňa odlepil a škaredo sa pozrel na Louisa,ktorý ako vždy sa hral,že o ničom nevie.Už už sa išiel rozkričať ale ja som Harryho zastavila a naznačila som mu aby to nechal na mňa..
,,Louis Tomlinson!!! Ešte raz..!!"zvrieskla som na Louisa..
 
 
Ták a je tu 65.._Zas a znova o ničom..:/ Ach pane bože asi by som sa mala začať snažiť..Alebo mi to slnko už úplne pripieklo mozog..
Sľubujem,že ďaľšia už bude len a len lepšia..:) Pokúsim sa..Prepáčte mi za omeškanie..nová časť mala byť už v nedeľu no nejako nestíham aj keď škola je už hotová..Stále je tu síce moja teta a ich dom!..:/ Naozaj prepáčte..:)l
Túto časť venujem môjmu najmilšiemu pašovia za to,že mi zdokonaľuje blog nielen výzorovo ale aj tou dokonalou poviedkou a jednodielovkami,ktoré ma buď rozplačú(GHP..) alebo rozosmejú (LDZ..) :D ďakujem ti Janii :) :* Ľúbim ťa..:)
Rovnako ľúbim aj Vás všetky..do každej jednej..:* Najviac :*
 

Stole my heart :) 65.kapitola :)

Dátum: 21.06.2012

Vložil: Terezkaaaa

Titulok: 65 :))

Boooože, to je tak neskutečně krááásný :O .. Kdy bude další? :DD :3 <3

Dátum: 19.06.2012

Vložil: Nickie

Titulok: 65 :)

Pašoooo..musim souhlasit..fak ti to slunce připeklo mozek! Jak můžeš mektat takový blbosti? Vždyť to je úplně..WTF! Nejvíc, jak se všichni chtěli nacpat k Lence..chudák holka :DD A pak jak tam zase vletěl Louis..bože zabila bych ho..! :D Já chci taky do Egyptaaaa, :D No nic..Harry je dokonalý, ty jsi dokonalá, Egypt dokonalej, kluci jsou boží a tahle část je zase dokonalá! :*** Love ya ! <3

Dátum: 20.06.2012

Vložil: Adminka *K

Titulok: Re:65 :)

pašoo :D ehm ďakujem aj keď nesúhlasím s tebou..není to tak..lebo toto není pravda..
WTF? :D neverím..to vy ste dokonalé a nie ja..!
Ale šak Lenka je rada..:D aj keď bude veľmi trpela pri Niallovi a jeho chlebíčkoch :D :D
neboj budú obrázky..:D aspoň tak tam budeš :D ale pamätajte ja sem dám obrázky toho miesta kde som ja bola pred dvoma rokmi takže uvidíte :D
Luv ya :*
PS:Nieje dokonalá to vy ste dokonalé! :) <3

Dátum: 19.06.2012

Vložil: Melón :-*

Titulok: 65 :)

Tresni sa po hube :D Je ttoo dokonalé :D*** Aj ja ťa ľúbim :))

Dátum: 19.06.2012

Vložil: Adminka *K

Titulok: Re:65 :)

malón :D tresla som si :D a poviem ti..:D bolíí :D ehm :) nieje..:) už sme si to vydiskutovali :) :** ja teba viac :*

Pridať nový príspevok