Stole my heart :) 48.kapitola ;)

09.05.2012 16:47

Claudie

 

K nám do izby vliezol polonahý Nialler len v spodkoch a sukničke z krepového papiera.Začal nám tancovať makarenu a vrtieť zadkom.Dobre,že sme sa s Harrym nepopučili od smiechu.Bolela ma hlava zo včerajšej pipy a teraz už aj brucho z Nialla.
,,Niall ty opica,bež mučiť niekoho iného"vravela som medzi smiechom
,,Čo si to povedala?"zasmial sa Niall a nebezpečne sa na mňa pozrel
,,Že máš ísť týrať smiechom niekoho iného"usmiala som sa.Niall ku mne rýchlo skočila prehodil si ma cez plece 
,,Héééj Nialler!"vriskala som ako pominutá a trieskala som Niallovi do chrbta.Keď bežal okolo dverí všimla som si celý vospolok ako sa rehotajú
,,Niall"kričal so smiechom Harry a bežal za nami.Niall si to so mnou na pleci zamieril k bazénu
,,Niall nech ťa ani ne.."nestihla som dopovedať lebo ma Niall hodil do vody
,,Ja ťa zabijem!!"vriskala som na Nialla.Už stihol pribehnúť aj Harry a ostaný okrem Sim,ktorú som dnes ešte nevidela.Bohovsky sa na mne zabávali
,,No Niall"nesúhlasne krútil hlavou Harry ale aj jemu už cukalo kútikmi úst.Urazene som natiahla ruky aby ma vytiahli.Podujali sa obaja a chytili ma za ne.Neváhala som a stiahla som ich do vody.Rozrehotala som sa no chlapci sa hneď vynorili a chceli ma stiahnuť na dno.Rýchlo som svojím rýchlym spôsobom priplávala k okraju a vyštverala som sa hore.Keď som tam nad nimi stála vysmievala som sa no hneď som to oľotovala lebo Harry sa tiež vyštveral hore a chystal sa ma znova hodiť do vody.Celá mokrá som sa rozbehla do izby.Keď som utekala okolo Sim naznačila som jej,že Niall je v bazéne a potrebuje spoločnosť.
,,Poď sem!!"kričal za mnou mokrý Harry
,,Nejdem!Ak niečo chceš tak si ma musíš chytiť!"kričala som so smiechom
,,Veď len počkaj!"schody bral po dvoch a už ma skoro mal.Už už som držala kľučku od dverí no vtedy ma Harry chytil a pevne ma objal.Bol studený ale jeho dotyk ma rozpálil ako oheň.Otočila som sa a oprela som sa o dvere.Vyzeral ako zmoknuté kura ale predsa bol šexíí.Mokrý kocúrik.Zohol sa,že ma pobozká ale ja som otvorila dvere a Harry vletel do izby.Rozosmiala som sa a vošla za ním.Harry sa na mňa pozrel,ruky si založil v bok a nútene sa na mňa zamračil.Hodila som psie oči.Pomaly som sa k nemu priblížila a mokrá som ho objala.
,,Miláčik prepáč"pozrela som sa mu do očí.Harry mi utrel kvapku vody z líca a napravil mi neposlušný pramienok vlasov z tváre.
,,Si neskutočne krásna"povedal a nesmelo sa usmial.Sklopila som zrak a začervenala som sa.Harry mi prstom zdvihol bradu a zapozeral sa mi do očí.
,,Harry som nepredstaviteľne šťastná,že som tu s tebou.Moje sny sa stali skutočnosťou a ja tomu stále nedokážem uveriť.Milujem ťa a ďakujem ti za to,že si"
,,Pššt"zašepkal Harry a prstom mi zastavil reč,,To ja ti ďakujem,že si sa objavila v mojom živote.Zbožňujem ťa princezná"chytila som mu tvár do dlaní a vrhla som sa mu na pery.Jemne som mu prechádzala perami po tých jeho.Harry ma chytil za driek a pritiahol si ma ešte bližšie.2 mokré telá na sebe.Ááárgh!Lenže zrazu ma ..striaslo a bolo po romantiky.Do plťky!Nič by som nepovedala ale Harry to asi pocítil lebo sa odo mňa odlepil.Pobozkal ma na čelo a začal ma vyzliekať tričko,nohavice...Hodil ich do kúta a presunul sa k mojej skrini.Vytiahol mi z nej voľné tričko a legíny čo bežne nosím po dome.
,,Ďakujem zlato"usmiala som sa a podišla som k nemu 
,,Poď sem"pritiahol si ma a znova pobozkal
,,Harry toto mi nerob"omámene a roztrasene som povedala a Harry sa očarujúco usmial.Pre zmenu som sa teraz natiahla ja a začala som vyzliekať Harryho.Veci som nechala na zemi pri našich nohách.Otočila som sa a vytiahla som mu biele tričko a čierne nohavice.Podávala som mu veci no on na to kašľal a objal ma zozadu.Cítila som každý jeho sval každý záhyb jeho tela aj keď som mala na sebe oblečenie
,,Harry obleč sa lebo mi prechladneš a to istotne nechcem!"koktavo som mu povedala a Harry ma poslúchol
,,Obééd!"ozvalo sa z dola.Zayn?
,,Si hladná?"pýtal sa ma Harry
,,Ehm..no aj hej"usmiala som sa.Harry natiahol ruku,ja som vzala zo zeme mokré prádlo a chytila som mu ju.Ruka v ruke sme vyšli z izby a so zastávkou v kúpelni sme zišli do kuchyne kde to bohovo vyváňalo.
,,Čo máme?"
,,Kuracie krídelká so zdravou zeleninovou oblohou"usmial sa na mňa Zayn
,,Zayn nevedela som,že vieš variť"zmätene som sa na ňho usmievala a sadla som si oproti Harrymu
,,Nó princezná.Niesom taký dokonalý kuchár ako Harry ale dúfam,že bude chutiť"
,,Ale Zayn.Netrep!"povedal Harry a pohoršene sa na Zayna pozrel,no hneď na to sa rozosmial a Zayn priniesol chutne vyzerajúce jedlo
,,Vyzerá to veľmi pekne narcisko"
,,Ďa.."
,,Hovoril tu niekto o jedle?"do kuchyne vrazil náš milovaný Niall si Sim.Myslím,že sa zblížili.Jupíí!
 
,,Zlatko princezná,treba vstávať"počula som anjelský hlas
,,Ešte 5 minút prosím"natiahla som si cez hlavu perinu
,,Dobre no,že si to ty máš ešte 5 minút ale potom vstyk.Dnes sa vyráža do ulíc Londýna!"
,,Dobre"Počkať.Dnes?Posadila som sa
,,Harry.To už dnes?"
,,No a kedy myslíš?"
,,No..neviem"zasmiala som sa sama na sebe,,Idem zo seba spraviť človeka keď som už hore"vstala som z postele a keď som prechádzala okolo Harryho chytil ma za rameno a prinútil ma pozrieť sa mu do očí
,,Claudie si krásna.Myslím,že ak by si teraz takto so mnou vyšla na ulicu nehanbil by som sa za teba práve naopak bol by som hrdý,že to ty si moje dievča!Takže ty si človek,no vlastne niesi lebo ty si anjel,ktorý mi padol do a náruče a ja som šťastný!"
,,Harry pššt.Milujem ťa z celého srdca"
,,Aj ja ťa milujem princezná.Viac než vlastný život"
,,Poď sem"pritiahla som si ho k sebe a silno objala
,,Choď sa umyť"Harry ma potľapkal po zadku a ja som sa vybrala do kúpeľne.Vošla som do sprchy a umyla som si vlasy...
 
Celý deň sme si s Harrym užili.Najprv ma Harry vzal na nákupy do nového maxi Westfieldu kde mi nakúpil veľa vecí aj keď z mojej strany to bolo nedobrovoľné.V obchodoch sme boli do tej 5 a potom sme sa vybrali do mesta kde sme sa slušne najedli.Na záver dnešného dňa ma Harry vzal na London Eye.Bolo to úžasné.Najúžasnejší výhľad s najúžasnejšou osobou na svete.Síce som cez deň toho toľko nafotila,že neviem či mám ešte pamäť ale toto si musím odfotiť..Vybrala som foťák a odfotila som nás..
,,Jéé.Tá je krásna.Pozri zlato.."fotka bola krásna.V pozadí bolo vidno ešte aj ten krásny výhľad
,,Na tvoju krásu nemá princezná"povedal Harry a pobozkal ma
,,Prečo si taký dokonalý Harry?"
,,Aby som mohol stáť vedľa teba"
,,Radšej som sa nemala ani ozývať"rozosmiala som sa.Harry len nemo pokrútil hlavou a privinul si ma bližšie...
 
 
 
Táák ženy je tu 48.kapitola ;) Neverím,že je to už 48 kapitol..páni..Zbožňujem Vás...Prosím nejaký komentár dole :) Proším pekne ;) ďakujem,že ste ;)

Stole my heart :) 48.kapitola ;)

Dátum: 09.05.2012

Vložil: Doniiii ;) 1D

Titulok: CooL

Uplně užasny fakt super maš talent na psaní ;))* a kdy už dude další?? :))

Dátum: 09.05.2012

Vložil: Mrs.Styles013 (Zdenča)

Titulok: 48.kapitola

Kokos..Dokonalé! ♥ Klaudinka těším sa až budeme bývať ''akože'' v Anglicku :D No božské nech je čo najskor dalšia! xD :)

Dátum: 09.05.2012

Vložil: Janii

Titulok: so cute ;)

strašne zlaté :) fakt nemám slov..pekné...ani nie veľmi sladké..možno trošku ale je to krásne..fakt..tohto Harryho zbožňujem, tohto, kt. ľúbi 14 ročnú krásnu Slovenku Claudiu/Klaudiu ;) tohto, kt. sa nebojí povedať ako ju ľúbi a nerieši nevrlé pohľady od zlých a neprajných ľudí, proste TOHTO Harryho..nwm aký je v skutočnosti ale tento je dokonalý, nie len tváričkou, ale aj dušičkou..;) Niall s riťkou na spapanie a Zayn, kt. nie je len narcis ale aj pán kuchár je kombinácia nad kombinácie..nemám slov :* kučerová/mierne kučeravá J. z .. veď ty vieš ;) z Detvýý :D <3

Dátum: 09.05.2012

Vložil: Adminka *K

Titulok: Re:so cute ;)

mojá..;) ďakujem ti ;) vééľmi ste ma potešili :) krásnu Claudie..lebo Klaudia krásna nieje ;) ani ja neviem aký je v skutočnosti ale chcela by som ho spoznať...na Nialla sa hodilo niečo šialené..a Zayn..popravde ani neviem či vie variť..ale tu vie..:) mojé nechcem predbiehať ale už asi len 1 kapitola a nastane zápletka takže..:) ale nechcem nič viac prezrádzať..;) :*
Moja krásna kučeravá/kučerová z Detvy :) <3

Pridať nový príspevok