England, London, Love 4th

03.06.2012 08:47

dôučénce je tu nová časť a nezabudnite KOMENT, ani si neviete predstaviť ako ma vždy poteší, aspoň viem, že sa vám to (ne)páči, chcem vyzdvihnúť "Kecy Adminiek" kde *K pridala krásny článok o 1D a aj keď tvrdím, že ja nie som Directioner (aj keď si tak v mnohých prípadoch pripadám- Kevin) je to napísané krásne a aj ja som ostala mimo...

a ja už len prajem pekné čítanie :)

 

Vyšla som z rohu a videla som ho, ako sa opiera o stenu tej reštaurácie zo včera. Markíza bola vytiahnutá nahor, pretože včerajší dážď s vetrom ju trochu poškodil. Otočil sa a pri pohľade na mňa sa zoširoka usmial. Prešli mnou zimomriavky a tiež som sa už asi aj mimovoľne a mimoteľne začala usmievať od ucha k uchu. Mal oblečené hnedé nohavice, opäť s nízkym klínom, biele tričko, na ktorom mal pod krkom prehodené čierne okuliare typu Wayfarer, mu tentoraz vykúkalo z červenej mikiny značky Burton, všetko zase podčiarknuté tentoraz červenými botaskami Nike, ktoré som vždy chcela, samozrejme hneď po červených Converse (áw, bol tak sexi, všetko na ňom je úžasné!!).

„Ahoj Sophia“ poďme Sophia odpovedz mu niečo, už sa prestaň na neho tak zvláštne pozerať come ooon!!

„Ahoj Niall, tak čo aký si mal deň? A kam to máme dnes namierené?  Dúfam, že ostanem vonku je nádherne.“ no trapas asi zažehnaný, aj keď to mohlo byť lepšie.

„Mám sa fajn, teraz úplne super, ale ty sa pochváľ, čo tá písomka? Psychológia nie? A áno ostaneme vonku, teda myslel som, ehm mal som v pláne že, žeby sme šli do parku, len tak by sme sa porozprávali“ bol taký zlatý, keď sa červenal a spomenul si aj na moju skúšku.

„Skúška dopadla dúfam dobre, snažila som sa napísať všetko čo som chcela a ani jedna otázka neostala prázdna, čo je dosť dobré. Park je super nápad, poznám tu jeden hneď za touto ulicou, je tam aj pieskovisko a ..a to ťa asi nezaujíma“ začala som sa smiať. Niall sa pridal a zase ten jeho super smiech, radšej som to hneď vykryla, teda aspoň dúfam, ale viac si myslím, že som to ešte skazila alebo zhoršila „vieš nemysli si o mne nič zlé, ale občas sa len tak na boso prejsť po piesku je super a pre mňa je to skvelý relax.“ Až keď som to celé dopovedala prišlo mi to riadne divné, ale radšej som sa už nesmiala, aby som sa nestrápnila ešte viac. Proste som nahodila neutrálny výraz. Niall to pochopil dobre a dodal len jednoducho: „Tak teda poďme!“

Cestou sme sa veľmi nerozprávali, len som mu ešte povedala o matematike a Ačka z nej. Bol rád a chválil ma, že je super, že sa mi v škole darí. Mala som na neho tak veľa otázok, veď o mne už vedel aspoň že ešte študujem, ale ja som vedela len jeho meno a to, že je Ír. Sadli sme si na lavičku blízko pieskoviska. Zavadila som pohľadom o Nialla a hodila hlavou smerom k tomu pieskovisku, až teraz sme sa začali strašne smiať. Dá sa namotať na smiech? Od dnes áno! Po zverskom smiechu sme sa začali opäť rozprávať. Veľmi sa zaujímal odkiaľ vlastne som a tak som spustila.

 „Narodila som a prvých asi 16 rokov som bývala na Slovensku. Je to taký malý štátik v strednej Európe. Sme známy hlavne pohorím Malé a Veľké Tatry...“ Pozorne počúval každé moje slovo, pri spomenutí, že naše národné jedlo sú bryndzové halušky čo zahŕňa mlieko sa mu v očiach objavili iskričky. Myslím, že rád papá, ale nie je to na ňom vôbec vidno. Rozprávala som mu o tom, ako som sa dostala do Anglicka, o sestre, o mamči, pri otcovi zosmutnel a objal ma, ale ja som mu povedala, že je stále so mnou a tak sa len súcitne pousmial. Počas rozhovoru ma neprerušoval, len ak niečomu nerozumel alebo zle pochopil. Začala som vravieť o práci a spomenula som aj Nicol, chcela som ho spýtať či náhodou nepozná tú skupinu One Direction, ale predtým než som sa ho to spýtala som zastala a hneď zmenila tému.

 „ A dosť! Ja ti tu vravím o sebe už asi hodinu a ja o tebe neviem nič. No a nevrav, že meno a národnosť je neviem čo. Áno je to podstatné, ale ja chcem vedieť viac. Prosím.“  Vyvalila som psie oči a Niall sa už išiel nadýchnuť keď som počula a vlastne aj videla blesk z fotoaparátu. Otočila som a videla som jedného pána z asi dosť kvalitným fotoaparátom ako nás fotí. Napadlo ma či to nie je nejaký náhodný okoloidúci, ktorý si chce zvečniť krásu tohto miesta a my sme len párik „zaľúbencov“, ktorý mu prekáža v zábere.

„Niall pozri, ten chlap nás fotí, ale aký má super foť...“ nestihla som dopovedať, pretože Niallova reakcia ma prekvapila a dosť aj zarazila.  V momente mal na sebe slnečné okuliare a na hlave kapucu. Ku fotografovi bol otočený chrbtom a niečo mi vravel. Nerozumela som mu  ani slovo, ale keď ma potiahol za ruku a rýchlym krokom „trtúlil“ za roh, pochopila som, že niečo je zlé. Zľakla som sa. Držal ma pevne a videla som v jeho očiach zlosť, ruka ma už začala aj bolieť. Za rohom som mu ju hneď vytrhla a skoro som sa rozkričala.

„Aúú, Niall, čo - čo to malo byť? Kto bol ten chlap, prečo nás fotil a kto do pekla si ? Ak mi okamžite nepovieš čo má toto znamenať a ešte raz ma odtiahneš bez akéhokoľvek vysvetlenie za nejaký roh zavolám políciu!“ Nespoznávala som ho. Nebol  to ten milý blondiačik zo včera a z dnešného poobedia, teraz to bol nahnevaný chlap, o hlavu vyšší odo mňa, s ktorým som stála v tmavej uličke a začínala som sa naozaj báť. Radšej som sa poobzerala a keď som zistila, že je po blízku stánok, kde stojí dosť ľudí, upokojila som sa. Aspoň ma bude počuť kričať.

„Sophia pre - prepáč...“ začal habkať a zlosť z jeho očí sa zmenila na previnilý až smutný výraz „nikdy by som ti nechcel ublížiť, mrzí ma, že si ma musela vidieť v takomto svetle. Sama vieš, že takýto nie som. Ešte raz prepáč a naozaj nemusíš volať políciu, to nie je vôbec potrebné, nikdy by som ti neublížil, nikdy!“ Verila som mu. A kto by nie ? Tie oči by nikdy neklamali.

„Dobre verím ti, ale povedz mi, do pekla kto si? A prečo si pri pohľade na toho pána s fotoaparátom zutekal ako z miesta činu? Ľudia si často fotia park, vznikajú krásne fotky a myslím, že my dvaja sme boli len náhodou na snímke. Alebo sa mýlim?“ sama som bola v rozpakoch, áno myslela som si, že to bol len obyčajný chlap, ale prečo by mal taký skvelý foťák a pozeral sa na nás so zvláštnym úškrnom. Ako keď dieťa vie niečo o čom by nemalo mať ani potúch.

„Sophii, to nebol len obyčajný pán s foťákom, bol to profesionálny fotograf z jedného  časopisu, ktorý je  tu v Anglicku najvychytenejší. Robia si tam len srandu a snažia sa zničiť známych ľudí ako som ja,“ moje pocity a výraz sa nedajú vyjadriť slovami len ako o.O, on však pokračoval „vieš, ja – ja som, som jeden z piatich spevákov britsko – írskej skupiny One Direction. Som jedna pätina zo Simonového diela!“ prehlásil a uklonil sa. Asi čakal inú reakciu, možno, že sa mu hodím okolo krku, ale ja som sa stráááášne začala rehotať. Chytala som sa za brucho, ale keď som videla v jeho očiach smútok prestala som.

„Pre – prepáč..“ snažila som sa nesmiať, ale bolo to dosť ťažké „nevypadáš ako nejaký týpo z boybandu. Nikdy by som na teba nepovedala, že si spevák. Neposudzujem ľudí podľa prvého dojmu, to nikdy, ale ty a spev, to mi nejako nejde dokopy. A pod slovom Boyband si predstavím NSyc alebo Westlife – chlapcov, ktorí viac ošahávajú seba ako mikrofón.“ Už to nevydržal ani Niall a tiež sa začal smiať. Zrazu z vrecka vytiahol 3 libry a podal mi ich.

„ Myslíš si, že keď ma podplatíš uverím ti ?“ hodila som na neho kyslý výraz.

„Nie, jasné že nie. Zober si peniaze a choď to tohto stánku kúpiť nejaký teenage časopis.“ Muselo to vyzerať komicky. My dvaja v tmavej uličke a on mi dáva peniaze, ako by sme si predávali drogy. Chcela som sa ho spýtať prečo alebo si ešte do neho rypnúť, ale on ma chytil za plecia, otočil smerom ku stánku a trošku do mňa sotil, aby som sa pohla vpred. Poslúchla som. Vo výklade som videla časopis s názvom The news a tak som ho kúpila. Milá predavačka mi ho cez miniatúrne okienko podala a ja som jej zaplatila.

 Na obálke boli dve fotky Rihanny. Na jednej mala červené vlasy a na druhej blond. Asi riešili čo sa jej viac hodí. Mne osobne sa viac páčili tie červené, mala som obdobie kedy som strašne chcela červené vlasy aj ja, ale usúdila som, že k mojej bledej pokožke by to nebolo bohviečo. Nicol ma síce prehovárala, že to bude sexi, ale ja ju poznám, chce si robiť zo mňa len a len srandu. S úlovkom som sa vrátila k Niallovi. Podala som mu časopis, on ho prelistovala a zastal v strede. Ešte si ho dôkladne obzrel a potom mi ho podal. To čo som videla ma zarazilo...


Diskusná téma: England, London, Love 4th

Dátum: 08.06.2018

Vložil: AlbertLes

Titulok: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is a vital portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related condition in men younger than 55 years of age. Infections of the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common of all varieties of prostate infection. It is brought on by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect within the gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections originating from other regions with the body. A patient may feel testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect as well as the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to establish the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some from the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for health and wellness and it'll also maintain the urinary track clean.

2. Some studies declare that several ejaculations each week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming more than four meals of beef a week will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to look at to ensure a proper prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you must select prostate examination at least one time a year.

Dátum: 04.06.2012

Vložil: adusQa

Titulok: :)

wau krásne :)

Dátum: 04.06.2012

Vložil: Janii

Titulok: Re::)

ďakujem Adi :*

Dátum: 03.06.2012

Vložil: Adminka *K

Titulok: ehm :D

pašoo :D come oon! :D
Rande si zabila..akože kecy kecy o nej..a už keď som sa tešila na nejakú Niallovu hlášku ty tam vtrepeš papparza :D no nehnevaj ma :D Ten Sophiin výboch alá Pyreneje :D že tvrdý oriešok :D a potom,že sa ho chcela opýtaľ na 1D ale radšej to nechala tak :D :D no teším na zajtrajšiu časť..aj keď neviem či sa k nej dostanem :D ehm no..isto bude úžas! a potom ten časopis :D že tmavá ulička ako drogy :D rehot z teba :*
pašoo môj najúžasnejší,najrehotavejší,najkrajší,najsamlepší,najpašovejši..asi by som mala prestať nie? :D ehm no dobre no :D dosť mojim vyznaniam..ale musela som odplatiť :D ehm no..pašoo ľúúbim ce ! Poradne po vychdňarsky! :D ale že čisto !! :D :* Luv ya :*

Dátum: 03.06.2012

Vložil: Janii

Titulok: Re:ehm :D

zlato!! hádam si ju len zajtra prečítaš nie?? :D :D no tak trošku som to pozmenila, ale neboj ďalšia časť budú hlášky, možno trošku..tak musela mu niečo vykričať nie ? to nebude len tak.. :D:D :D vyznanie :* :*

Dátum: 03.06.2012

Vložil: True :)

Titulok: Krasa ;)

Krasa, fakt nadhera,krasne pises :) mas talent len tak dalej ;)

Dátum: 03.06.2012

Vložil: Janii

Titulok: Re:Krasa ;)

ďakujem krááásne, ani nevieš ako si ma potešila :) budem sa snažiť ďalej :)

Dátum: 03.06.2012

Vložil: MIMI

Titulok: _

Úú tie botyyy ...mmm aj ja ich chcem :)) convers červené počkaj raz budú aj tie ;)

Dátum: 03.06.2012

Vložil: Janii

Titulok: Re:_

jo tie boty, áách ale tie čo nosí Zayn sú ešte krajšie :) jooj conversky, budú!!

Dátum: 03.06.2012

Vložil: Mrs.Styles013 (Zdenča)

Titulok: 4th

Wuhúú..Krásné :) Chcem dalšiu a to hneď ! :D Nechápem ako može niekto písať tak krásné ako ty a Klaudi :)

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok