Directioner?

05.06.2012 13:10

Dievčénce moja milované :*

Najprv sa vám chcem strašne poďakovať, teda hlavné tým, ktorí čítajú moju poviedku a za každý koment vám ešte raz ĎAKUJEM! Dnes sme mali "exkurziu" po zvolenských posťovniach, ehm :D záživnosť a s Mimi sme dostali nápad na jednodielovú poviedku. Ja som začala, ona pokračovala a spoločne sme to zakončili. Nápad je super, len to ešte musím napísať, ale ja sa budem snažiť a dúfam, že to oceníte. A kúpila som si nové gate. Jooj tak sa im teším :)!

Ale nie o tom som chcela. Viem, že väčšina dievčat, ktoré čítajú naše príbehy sú Directionerkami. Ja som sa hlavne chcela vyjadriť k tejto téme. JA o sebe tvrdím, že nie som Directionerka. Možno si poviete, prečo? Viem o chalanoch dosť, teda vy viete isto viac :D. Veď inak by som nemohla písať o nich poviedku :D. Ale dôvod prečo nie som tá spomínaná Directionerka, teda sa snažím ňou nebyť, aj keď je to naozaj občas dosť ťažké, je ten, že väčšina z vás tvrdí, že ich pesničky, fotky a videá vás robia šťastnejšími. U mňa je to naopak, vždy zosmutniem a poznáte človeka, ktorý je rád smutný? No ja nie! A ja smutná naozaj nechcem byť!

Neviem či to pochopíte, možno ma aj odsúdite, ja proti chlapcom nič nemám, ale snažím sa držať si odstup. A čo vy? Ste zanietené Directionerky ??

vaša Janii :*

Diskusná téma: Directioner?

Dátum: 05.06.2012

Vložil: MIMI

Titulok: pašo

Ja to chápem :D proste si držíme odstup lebo potom nám je smutno že tam s nimi možno nikdy nebudeme :D mať taký perfektný život ako oni mmm neviem ale myslým si, že to nevadý že niesme Directioner ani ja niesom aj keď zbožnujem Nialla :D :D ich pesničky počúvam ale je to ako z ostatnými proste keď sú opočúvané tak ich nepočúvam ..proste ako normal song neberiem ich nejak vážne .... neviem môžete ma za to aj zabiť ale fakt si neprídem ako Directioner : () :))

Pridať nový príspevok