Ďakovačka!!!

11.06.2012 17:11

Pašovia! :* Vy ste neskutočné..Včera sme mali najväčšiu návštevnosť a komentáre k predošlému príspevku sú brutálne..viem..každá ste tam vyjadrili svoj názor a popravde nebudem na nich odpovedať ale chcem aby ste vedeli,že každý a jeden z tých komentárov čo ste napísali sa zhoduje s mojím názorom..Ja..som vám neskutočne vďačná..Včera ste pokorili hranicu čo som si myslela,že nikdy nebude..včera ste tu boli dokopy 842 krát..a priznám sa..plakala som ako najatá..stále tomu nedokážem uveriť..trasiem sa od radosti a výskam a ešte neviem čo všetko..nikdy som nevedela pochopiť prečo sú adminky na niektorých stránkach také šťastné ak majú veľa likeov alebo im ľudia veľa komentujú..a teraz to chápem..konečne chápem..!! Ja neviem ako sa ám mám poďakovať...ale rada by som Vás poprosila aby ste komentovali..neberte to v zlom..my sa s Janii strááášne tešíme,že ste tu..ale pre Vás zaberie napísanie komentára 3 minútky a pre nás je to obrovské šťastie..Tak prosím obetujte svoje 3 minútky a spravte nám nejakú tú radosť..Popravde ani neviem koľké z Vás čítajú moju poviedku..mám možno 4-5 stálych čitateliek,čo mi komentujú každú časť..ale ostatok akosi nikde..a keď vidím aká je veľká návštevnosť tak neviem čo si o tom mám myslieť..:)
Teda v každom prípade Vám patrí jedno veľké ĎAKUJEM za to,že ste :)
Ľúbím Vás carrots
Adminka *K :* :) :)

 

J-ja, nemám slov naozaj, pri pozeraní návštevnosti mi padla sánka, ale myslela som si, že možno niečo seklo, ale keď mi *K poslala link na jej príspevok, práve tu v Kecoch a to o Zeriie alebo Lie-rrie, sánka mi padla naozaj až na zem!!! ĎAKUJEME!!! Toľko komentárov by som si nikdy nemyslela, že bude, aj keď viem, že to bol *K príspevok, to, že ste si ho prečítali znamená, že ste navštívili náš blog. Neverím!! Ani si neviete predstaviť ako sa teraz tvárim. Som stráááááááááášne šťastná, naozaj nemám slov, čo sa mne často nestáva, ale áno Janii nemá slov :D. Dúfam, že sa taká návštevnosť bude opakovať a rovnako, že budete naďalej čítať naše príbehy Future of my dream (*K), Dance in the rain (Zdenka),England, London, Love (moja maličkosť Janii). Verte, že každý jeden koment je pre nás to najlepšie čo môže byť. Ďakujem ešte raz ani si neviete predstaviť čo to pre nás znamená. :* :* Vaša prekvapená ale najšťastnejšia Janii!! Ľúbim Vás!!!

Diskusná téma: Ďakovačka!!!

Dátum: 11.06.2012

Vložil: Nickie

Titulok: :)

Holky moje zlatéééé..jak jsem řekla už kdysi..když píšete příběhy, děláte jednodílovky a já nevim co všechno...a ktomu to ještě děláte perfektně..není co dodat. ZASLOUŽÍTE SI VEEEEELKOU CHVÁLU. To já děkuju vám, že píšete a že děláte můj den radostnější..a nebojte, taky si tu někdy popláču :)) Jen tak dál, vedete si výborně!! ♥♥

Dátum: 15.06.2012

Vložil: Adminka *K

Titulok: Re::)

pašoo môj najkrajší :) ďakujeme ti :) My toto všetko robíme pre VÁS! Len a len pre Vás a preto si vážime každú a jednu návštevu a každý a jeden komentár :) som rada,že ti niekedy zlepším náladu pretože práve o to mi ide..a práve vtedy mám pocit,že som spravila niečo užitočné..že som niekomu na tvári vyčarila úsmev :) a možno aj dobré slzy! :) ďakujeme :) Ľúbime Vás všetky! :) ♥♥

Dátum: 11.06.2012

Vložil: Mrs.Styles013 (Zdenča)

Titulok: Ďakovačka

Baby, to vďaka vám je taká návštěvnost, lebo vy tu píšete skvelé príbehy (Stole My Heart ; England, London, Love) ;) Keby vy tu nepíšete suprové prábehy a tiež perfektné príspevky, a starate sa celkovo dobre o blog ;) Ste perfektné ;) Som ráda, že som išla s mojou lenivostou na tento blog a začala som čítať Stole My Heart a teraz aj England, London, Love ;) I♥ YOU (*K i Janii) :* :)

Dátum: 15.06.2012

Vložil: Adminka *K

Titulok: Re:Ďakovačka

ďakujeme ti Zdenči :) JA len robím čo ma baví..Baví ma písať ..pre Vás! ♥
I ♥ U more!! :*

Pridať nový príspevok