Change :)

06.06.2012 11:16

Ahojte pašoviá ..hlásim sa Vám z domu v Jablonové! ehm no ..áno nešla som do školy..:D to si dovoľte ..:D ale nie..maminu som presvedčila aby ma nechala doma tak..ale veď načo chodiť do školy nie?..:D no..

Prikladám Vám sem jedno VIDEO ktoré ma neskutočne rozplakalo..Bolo natočené 24.5.2012..a ostáva mi len jediná otázka..Vážne sa chlapci zmenili?..môj názor som Vám napísala v tamtom príspevku..a toto video ma v ňom len utvrdilo...Proste pre mňa sú to stále tí istý chlapci zo schodov len sa možno navonok trošku zmenili..:) Zbožňujem ich takých aký sú..:)

A budem  sa za to pre mňa za mňa aj biť! Pretože oni si to zaslúžia..:)

Áno dnes večer pridám aj novú časť :) niesom taká dobrá,že Vám to pridávam každý deň ako Janii no niekedy tá moja super mamka nieje až taká super :D ale nie..aj tak ju zbožňujem..:) 

Adminka *K

PS:dole napíšte názor ak sa Vám chce :)

Love ya all :*

Change :)

Dátum: 06.06.2012

Vložil: Nickie

Titulok: Change :)

Ty jsi pašooo! To video jsem viděla nedávno a i mně ukápla slzička! Podle mě se nezměnili, maximálně vzhledově, ale jinak jsou to pořád ti kluci, který mi změnili život :** Jdu si přečíst tu tvojí část!:D :*

Dátum: 07.06.2012

Vložil: Adminka *K

Titulok: Re:Change :)

máš pravdu :D ja SOM pašoooo :D presne tak! sú to stále oni..a už sa neskutočne teším na to keď sa vrátia do UK a začnú znova točiť Video Diary! Aw..:D zmenili! RAPÍDNE! :** Tak bež :D
Luv ya :*

Dátum: 08.06.2012

Vložil: Nickie

Titulok: Re:Re:Change :)

Ty Video diary jsou vždycky tak vtipný!! Pak mě bolí břicho tak 14 dní! :DD Ale jsou ale krásní! Awww! :**

Pridať nový príspevok