Dátum: 11.06.2012

Vložil: MIMI

Titulok: Karol :)

Čudujem sa? Keby ona poznala napríklad Bruna, pílila by som jej uši od rána do večera. Akože brumsa ?? noooo to by som jej aj ja pílila od rána do večera :D Akože pašo zase jeden z dobrých príbehov ... a ak ti toto nestačí , že sa smejem na tom ako kôň tak ti to napíšem polopatisticky :D .... Áno PÁČI SA MY TVOJ PRÍBEH !!!!!! JE ÚŽASTNÝ :D juchuuu pašo fakt je super ale ako vždy sa už neviem dočkať na zajtrajšok aby som si rečítala ďalšiu časť :D ...ehm inak tú nemčinu som dneska zase razz dala :D milé od nej že ti pomohla ... :D juchuu to my pomôže keď som nestihla dva cvičenia :D no vaaau a na anj my máme hodinu s Oravcovou to si nemusíme brať učebnicu a čo anai celú anj ...naaaa iná učiteľka došla :DD .... a nemali sme mať hodinu s pani ičiteľkou oravcocou ??? ano však ja som Oravcová :D ...rehooot :D bože pašo dnešný deň tak na 1 :D a tento tvoj príbeh je fakt super a som rada že som v ňom zakomponovaná :D juchuuu :D a tie 4 baby oooo rešpekt :D ehm toho chalana čo si sem písala ma vieš kto napadol Karol :D v piatok sa nám prihovoril o.O bože no končím lebo som sa zase raz rozpísala :D :D juchuuu paššooo :*

Pridať nový príspevok